Az idén is részt vehettek tanulóink a Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány által meghirdetett, háromfordulós (iskolai, területi, országos) Zrínyi Ilona Matematikaversenyen. A második, vármegyei fordulót követően a héten sor került Mezőtúron a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei eredményhirdetésre, melyre Balogh Bálint 10TC osztályos tanulónk kapott meghívást.

Bálint a technikumi kategóriában a 10. évfolyamon első helyezést ért el. Szeretettel gratulálunk kimagasló eredményéhez, melyet a verseny szervezői elismerő oklevéllel és aranyéremmel díjaztak. Ezzel a második aranyérmét szerezte meg, hiszen tavaly 9. évfolyamosként szintén sikerült az első helyen végeznie. Felkészítő tanára: Nagyné Szarka Ibolya

További szép eredmények is születtek a versenyen:

  • Andrekovics Krisztián 9. évfolyam technikumi kategória 2. helyezés
  • Kovács Vilmos 9. évfolyam technikumi kategória 4. helyezés
  • Tóth Maxim 11. évfolyam technikumi kategória 6. helyezés
  • Monoki Szilárd Bence 12. évfolyam technikumi kategória 3. helyezés

Felkészítő tanárok: Koncsekné Csáki Mónika, Szabó Ágnes

Gratulálunk a szép eredményekhez!