• Szakmai látogatás a helyi laboratóriumban

    Szakmai látogatás a helyi laboratóriumban

    A természettudományos tagozaton már megszokhatták a tanulók, hogy minden hónapban valamilyen téma köré építve iskolán kívüli programon vesznek részt. Április hónap témája biológia különórán a vér volt, zárásként pedig ellátogattunk a ProLabor Kft. kisújszállási laboratóriumába. Ott bemutatták nekünk, a diagnosztika lépseit, az eszközöket, és azt is megtudhattuk, hogy már nagyon sok vizsgálatot helyben végeznek el.…

    Continue Reading