Diákjaink idén is szép számmal képviselték iskolánkat a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen. Gimnáziumi és technikumi tanulóink is kimagasló eredményeket értek el: két kategóriában az első, szintén kettőben a második, három kategóriában pedig a harmadik helyet szerezték meg. A dobogósokon kívül is születtek szép eredmények:

Gimnáziumi kategóriában

9. évfolyamon:

Kiss Kornél 9GA 3.

11. évfolyamon:

Jakobicz Mihály Tamás 11GA 3.

Kása Ákos 11GA 4.

Technikumi kategóriában

9. évfolyamon:

Karancsi Zsolt 9TC 1.

Kovács Vilmos 9TAD 2.

Andrekovics Krisztián 9TC 5.

10. évfolyamon:

Balogh Bálint 10TC 2.

Kis Emma 10TA  5.

11. évfolyamon:

Tóth Maxim 11TA 3.

Kercsó László 11TC 5.

12. évfolyamon:

Monoki Szilárd Bence 12TA 1.

Szabó Sára 12TA 5.

További 12 diákunk is kiválóan teljesített a versenyen.

Gratulálunk minden tanulónak, és köszönjük kitartó munkájukat.

Felkészítő tanárok: Kisné Rácz Hajnalka, Koncsekné Csáki Mónika, Nagyné Szarka Ibolya Szabó Ágnes, Tóth Andrea.