Ha Karácsony, akkor sütés. Ha sütés, akkor…. KÉMIA! Mitől lesz magas a sütemény? Él e az élesztő? Hogyhogy nem romlik meg a tojásfehérje hab a mézes tetején? És egyáltalán mi is az a hab? Ezekre a kérdésekre kerestük a választ a szakkörön, majd a tudást gyakorlatba is átültettük: terülőmázzal díszítettünk mézest. Nagyon jól ment mindenkinek, többen kedvet is kaptak ahhoz, hogy majd otthon is folytassák a kreatívkodást. A díszítés mellett a pizzarendelés még inkább jó hangulatúvá, kötetlenné tette az év utolsó szakköri alkalmát.





















