A természettudományos tagozatosok kiegészülve néhány érdeklődő diákkal ellátogattak az Agóra Tudományos Élményközpontba Debrecenbe. Az interaktív tér önálló felfedezése előtt a kémiai laborban fogadtak bennünket, ahol a tanulók önállóan kísérleteztek, szakvezetés mellett. A víz nagy kincs – ez volt a kísérérletek témája. A szennyeződéstől függően többféle módszerrel próbáltunk vizet tisztítani. Látványos és tanulságos kísérleteket végezhettek el a móriczosok egy izgalmas délután során.




























