Kihasználva az októberi szép időt, a természettudományos tagozatos tanulókkal ellátogattunk Szarvasra a Körösvölgyi állatparkba. Elsődlegesen a Magyarországon őshonos állatokat az állatpark vezetőjével, Körömi Krisztinával tekintettük meg. Sétánk során nagyon sok információt tudhattunk meg róluk, mely alapján a tagozatos diákok plakátot készítettek az általuk leginkább érdekesnek vélt állatról.





















